Navy Luxe Seamless Хеланки
Navy Luxe Seamless Хеланки
Navy Luxe Seamless Хеланки
Navy Luxe Seamless Хеланки
Navy Luxe Seamless Хеланки

Navy Luxe Seamless Хеланки

Регуларна цена1,800 ден
/
Големина
  • Останати се уште само неколку парчиња
  • Брза достава низ цела Македонија
Почувствувај ја удобноста и екслузивноста на нашите нови Navy Luxe Seamless Хеланки.

Изработени од супер нежен, пријатен материјал што совршено се обликува според вашето тело и ви дава чувство на втора кожа. Со посветено посебно внимание и кон најситниот детал, ви гарантираме дека овие хеланки ќе ги исполнат сите ваши очекувања.
  • Висок струк и еластична лента на половината која го израмнува абдоменот
  • Флексибилност во 4 насоки
  • Премиум материјал
  • Уникатни бои
  • Апсорбирачка моќ
  • Squat tested
Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.