Navy Blue Biker Shorts W/ Pockets
Navy Blue Biker Shorts W/ Pockets
Navy Blue Biker Shorts W/ Pockets
Navy Blue Biker Shorts W/ Pockets
Navy Blue Biker Shorts W/ Pockets
Navy Blue Biker Shorts W/ Pockets
Navy Blue Biker Shorts W/ Pockets

Navy Blue Biker Shorts W/ Pockets

Регуларна цена 1,190 ден Цена на попуст833 ден
/
Големина
  • На залиха, подготвени за достава
  • Брза достава низ цела Македонија

Исклучително удобни секојдневни бициклисти за сите оние кои сакаат едноставен и минималистички стил.

Задолжително парче облека за секоја девојка. Сигурни сме дека ќе се заљубите во овие бициклисти веднаш штом ги облечете и ќе ја почувствувате перфектната комбинација од нежност и еластичност.

Можете да ги комбинирате со апсолутно се од вашиот плакар за да добиете идеална комбинација.

Материјал: 75% Полиестер, 25% Ликра

  • Висок струк
  • Премиум материјал
  • Џебови за телефон
  • Еластична лента на половината
  • Апсорбирачка моќ
  • Растегливост во 4 насоки

Маичката се купува посебно. Кликнете на Мени, потоа Каталог и одберете Маички. На вас останува да ја најдете вашата омилена за да комплетирате совршен сет.

Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.