Monica Seamless White Sports Bra
Monica Seamless White Sports Bra
Monica Seamless White Sports Bra

Monica Seamless White Sports Bra

Регуларна цена1,290 ден
/
Големина
 • Останати се уште само неколку парчиња
 • Брза достава низ цела Македонија

Seamless маичка за движења без никакви ограничувања.

Со своите беспрекорни контури и детали за обликување, нашата нова маичка Monica ве оддржува мотивирани и самоуверени во текот на целиот тренинг. Извонредното вклопување и неверојатно високата удобност ги редефинираат вашите тренинзи и искуства.

Изработени од супер нежен, пријатен материјал што совршено се обликува според вашето тело и ви дава чувство на втора кожа.

Карактеристики на производот:

 • Флексибилност во 4 насоки
 • Премиум материјал
 • Апсорбирачка моќ
 • Совршена за секаков вид на спорт
 • Овозможува слобода во движењето

Состав:  95% микрополиамид, 5% ликра

Моделот на фотографијата носи величина S

Мерки на моделот: Height: 1.79 Bust: 87 Waist: 62 Hips: 92

  Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.