Majestic Black Raincoat
Majestic Black Raincoat
Majestic Black Raincoat
Majestic Black Raincoat
Majestic Black Raincoat

Majestic Black Raincoat

Регуларна цена 2,000 ден Цена на попуст1,400 ден
/
Големина
  • На залиха, подготвени за достава
  • Брза достава низ цела Македонија

Трчањето не прави да се чувствуваме како херои, па зошто да не изгледаме како такви во нашето најново Majestic Black Raincoat. Со уникатниот стил и дизајн, ова палто го комплетира секој спортски аутфит. Плус, ги поседува сите функционалности и детали што ви требаат од едно спортско палто.

Перфектно за сите љубители на тренинг во природа - без да се грижите за силниот ветар или непредвидениот дожд.

  • Loose fit
  • Функционална ткаенина
  • Водоотпорен материјал
  • Патент
  • Еластична лента на ракавите и половината
Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.