Lilac Sweat Shorts
Lilac Sweat Shorts
Lilac Sweat Shorts
Lilac Sweat Shorts
Lilac Sweat Shorts

Lilac Sweat Shorts

Регуларна цена 650 ден Цена на попуст455 ден
/
Големина
  • На залиха, подготвени за достава
  • Брза достава низ цела Македонија

Удобни, меки и нежни шорцеви изработени од најквалитетен памук во комбинација со полиестер и ликра што не дозволува развлекување.


Дизајнирани се и создадени за ваше вистинско уживање во секој миг од вашиот ден.

Совршени за летните денови.

Достапни во повеќе бои.

  • Висок струк
  • Ластик на половината
  • Не ја губат формата и бојата
  • Врвки за прилагодување
  • Џебови за складирање
  • Superstacy лого на левата страна
  • Меки и еластични 
Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.