Lilac Cross Strap Sports Bra
Lilac Cross Strap Sports Bra
Lilac Cross Strap Sports Bra

Lilac Cross Strap Sports Bra

Регуларна цена 1,290 ден Цена на попуст903 ден
/
Големина
  • На залиха, подготвени за достава
  • Брза достава низ цела Македонија

Откријте потполно ново ниво на стабилност и комфорт.

Овој спортски градник претставува совршен спој на едноставност и елеганција.

Овозможува неверојатна поддршка за време на вашите интензивни тренинзи и секојдневни активности. 

Удобниот и квалитетен материјал е главна карактеристика на овој спортски градник. 

Можете да го комбинирате со апсолутно се од вашиот плакар за да добиете идеална комбинација.

  • Не се лизга
  • Супер растеглив материјал
  • Вкрстени рамки за слободно движење
  • Минималистички дизајн
  • Апсорбирачка моќ
  • Не се проѕира
  • Достапен во повеќе бои

Состав: 75% Микрополиестер, 25% Еластин.

Моделот на фотографијата носи величина S.
Мерки на моделот:
Висина: 1,78 | Гради: 88 | Половина: 61 Колкови: 90

 

Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.