Lilac Biker Shorts W/ Pockets
Lilac Biker Shorts W/ Pockets
Lilac Biker Shorts W/ Pockets
Lilac Biker Shorts W/ Pockets
Lilac Biker Shorts W/ Pockets
Lilac Biker Shorts W/ Pockets
Lilac Biker Shorts W/ Pockets
Lilac Biker Shorts W/ Pockets

Lilac Biker Shorts W/ Pockets

Регуларна цена1,190 ден
/
Големина
  • Останати се уште само неколку парчиња
  • Брза достава низ цела Македонија

Кул бициклисти коишто имаат моќ веднаш да го поправат расположениете и да го направат вашиот изглед впечатлив.

Овие Push Up бициклистички ќе ви овозможат одлично чувство на сигурност при вежбањето. Удобноста и растегливоста ги прави совршени за чучневи, трчање, или пак тренинг. 

Висок струк со висококвалитетна лента на половината за да ви овозможи мазен и исцртан изглед. Комфортот и стилот се приоритет број 1 на нашите Lilac Biker Shorts.

Нежна виолетова боја со уште понежен материјал. 😍

  • Висок струк
  • Премиум материјал
  • Еластична лента на половината
  • Џебови за телефон
  • Апсорбирачка моќ
  • Растегливост во 4 насоки

 

Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.