Ice Green Sweatshirt
Ice Green Sweatshirt
Ice Green Sweatshirt
Ice Green Sweatshirt

Ice Green Sweatshirt

Регуларна цена 1,350 ден Цена на попуст945 ден
/
Големина
  • На залиха, подготвени за достава
  • Брза достава низ цела Македонија

Изработен од екстремно удобен, мек и нежен материјал составен од најквалитетен памук, Ice Green Sweatshirt лесно се вклопува во вашиот секојдневен стил.

Ви ветуваме дека ќе се заљубите во овој дуксер веднаш штом го облечете и ќе ја почувствувате удобноста.

Овој комфи и мек дуксер е перфектен за комбинација со нашата колекција на тренерки и шорцеви.

Состав: 80% Памук, 15% Микрополиестер, 5% Ликра


Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.