Grey Colorblock Sweatshirt
Grey Colorblock Sweatshirt

Grey Colorblock Sweatshirt

Регуларна цена 1,200 ден Цена на попуст600 ден
/
Големина
  • На залиха, подготвени за достава
  • Брза достава низ цела Македонија

Изработена од екстремно удобен, мек и нежен материјал составена од 100% најквалитетен памук, Grey Colorblock Sweatshirt лесно се вклопува во вашиот секојдневен стил.

Ви ветуваме дека ќе се заљубите во оваа маичка веднаш штом ја облечете и ќе ја почувствувате удобноста.

Создаденa за вистинско уживање во секој миг од вашиот ден.

  • Oversized fit
  • Премиум квалитет
  • Удобна и топла
  • Достапна во повеќе бои
Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.