Gina Light Green Shorts
Gina Light Green Shorts
Gina Light Green Shorts

Gina Light Green Shorts

Регуларна цена 1,090 ден Цена на попуст763 ден
/
Големина
  • На залиха, подготвени за достава
  • Брза достава низ цела Македонија

Исклучително удобни секојдневни шорцеви за сите оние кои сакаат едноставен и минималистички стил.

ЏЕБ ЗА ТЕЛЕФОН - Шорцевите имаат џебови за вашиот смартфон и лесно складирање при активност. Престанете да се грижите каде да го сместите вашиот телефон додека вежбате.

СУПЕР МОДЕРНИ: Нашите премиум Push-Up шорцеви не само што се перфектни за тренинг, исто така се погодни за секаква дневна активност. Овие класични и заводливи шорцеви можете да ги комбинирате со абсолутно се од вашиот плакар за да добиете идеална комбинација.

Материјал: 75% Микро полиестер, 25% Ликра

Моделот на фотографијата носи величина М.

Димензии на моделот од фотографијата:

Висина: 1.79m / Гради: 90cm / Половина: 64cm / Колкови: 94cm

Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.