SS Geometric Pattern
SS Geometric Pattern
SS Geometric Pattern
SS Geometric Pattern
SS Geometric Pattern
SS Geometric Pattern
SS Geometric Pattern
SS Geometric Pattern

SS Geometric Pattern

Регуларна цена 1,300 ден Намалена цена 1,050 ден
/

Доколку сакате да ги избегнете обичните монохроматски хеланки, ви препорачуваме да го истражите нашиот нов модел Geometric Pattern.


Стилски дизајн + висок струк и супер нежен материјал што се растегнува со секое ваше движење.

  • Squat tested
  • Растегливост во 4 насоки
  • Не се лизгаат
  • Овозможуваат флексибилна подвижност и максимална удобност
  • Совршени за јога, танц, џогирање, секојдневно носење и многу повеќе!

 

Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

Зошто нашите производи?

Практичност

Нашите хеланки се дизајнирани со цел да го зацрвстат и оформат вашето тело, и притоа да ви пружат максимална удобност дури и при тешки вежби.

Современ дизајн

Моделите се во тек со најновите светски трендови од сферата на модната индустрија. Едноставно неизбежно парче облека од гардероберот на секоја модерна девојка.

Пристапни цени

Се ова по најприфатлива цена. Задоволството на муштериите ни е наша #1 мотивација. А што е подобро од преубав производ по преубава цена?

become a supergirl
Бидете дел од светот на најхрабрите

Заедно градиме заедница полна со инспиративни жени и храбри девојки коишто се подготвени за сите предизвици. Приклучете се и вие.

Што кажуваат девојките за нас?

Ги добив хеланките, супер се! Квалитетот беспрекорен, услугата на ниво. Ретко ваква комуникација имам остварено со било која друга онлајн страна!❤️  

Ана

Само што ги добив хеланките и маичката и нешто попријатно немам облечено! Секоја чест! 

Марија