Free Spirit
Free Spirit
Free Spirit
Free Spirit
Free Spirit
Free Spirit

Free Spirit

Регуларна цена1,300 ден
/
Големина
  • На залиха, подготвени за достава
  • Брза достава низ цела Македонија

Новите Free Spirit веднаш ќе ги освојат вашите срца со својот квалитет, удобност и уникатност. 

Изработени од супер нежен, пријатен материјал, совршено се обликуваат според вашето тело и ви даваат чувство на втора кожа.

Овие хеланки со сигурност ќе бидат љубов на прв поглед и прво облекување.

  • Висок струк и еластична лента на половината која го израмнува абдоменот 
  • Премиум материјал
  • Апсорбирачка моќ
  • Растегливост во 4 насоки
  • Squat tested
  • Ги подигнуваат, тонираат и ги зацврстуваат струкот, задникот и нозете и го обликуваат телото
Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.