EKO TPE BLACK YOGA MAT
EKO TPE BLACK YOGA MAT
EKO TPE BLACK YOGA MAT
EKO TPE BLACK YOGA MAT

EKO TPE BLACK YOGA MAT

Регуларна цена2,990 ден
/
 • На залиха, подготвени за достава
 • Брза достава низ цела Македонија

Премиум подлога за вежбање направена од мека и нелизгава гума изработена од еколошки и рециклиран материјал - TPE материјалот кој го нуди најновиот технолошки напредок во споредба со класичните јога подлоги. 

Оваа подлога за вежбање има одлични перформанси: дебелина од 6mm која обезбедува најудобно искуство за сите нивоа на вежбање јога и оптимално ниво на амортизација и заштита на вашите зглобови и колена, а во исто време ја одржуваат вашата рамнотежа на совршено ниво со што го прави вашиот тренинг удобен, стабилен и хигиенски.

Идеална е за сите видови на тренинзи каде ви е потребна удобна и квалитетна подлога. Исклучително е практична и преносна, кога не ја користите може да ја соберете во ролна. Со секоја подлога добивате ластика за чување и носење на подлогата.

Карактеристики на производот:

 • Спакувана после поминат и одобрен тест за контрола на квалитет и хигиена
 • Произведена од еколошки и рециклирани материјали
 • Двослоен дизајн отпорен на кинење
 • Топлинска изолација за лесно користење на производот на отворено ( на плажа, во градина и сл.)
 • Не впива течности и прашина
 • Материјалот не поти
 • Пријатна на допир
 • Се чисти лесно со бришење
 • Има уникатен природен мирис, потребно е да се извади пакувањето и да се остави отворен производот за да исчезне мирисот
 • Бидејќи се работи за еколошки TPE материјал, нормално е да остави траги на површината

  Димензија: 183 x 61 mm

  Тежина: 1kg.

  Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.