Confident V-Belt Хеланки
Confident V-Belt Хеланки
Confident V-Belt Хеланки
Confident V-Belt Хеланки
Confident V-Belt Хеланки
Confident V-Belt Хеланки
Confident V-Belt Хеланки

Confident V-Belt Хеланки

Регуларна цена 1,490 ден Цена на попуст1,043 ден
/
Големина
  • На залиха, подготвени за достава
  • Брза достава низ цела Македонија

Хеланките со појас во форма на V се тука за да ви ја дадат ефикасната контрола на абдоменот и поддршката за подигнување на задникот што ја посакувате. Покажете ги вашите неверојатни облини со стил!

Изработени од материјал со исклучителна удобност и мекост при контакт со кожата.

Дизајнирани да ги обликуваат половината, колковите, задникот и бутовите, хеланките со појас во форма на V користат удобна компресија и револуционерна технологија за затегнување  на која ќе можете да се потпрете цел ден.

Уживајте во совршената удобност при било каква физичка активност. 

  • Загарантирана невидливост при изведување на вежбите
  • Обликувачки и компресиони својства
  • Материјалот се растегнува во сите насоки
  • Ја апсорбираат и одвлекуваат влагата од телото

Состав: 75% Микрополиестер, 25% Еластин.

Моделот на фотографијата носи величина S.

Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.