Claret Red Crop Top
Claret Red Crop Top
Claret Red Crop Top
Claret Red Crop Top
Claret Red Crop Top

Claret Red Crop Top

Регуларна цена1,000 ден
/
Големина
  • На залиха, подготвени за достава
  • Брза достава низ цела Македонија

Црвената боја означува женственост, моќ и внимание. Зрачете со самодоверба и заблескајте каде и да се појавите со Superstacy Claret Red Crop Top. 

Најдете го вашиот баланс со оваа Dry-Fit, супер растеглива маичка од нашата најнова колекција. Clared Red Crop Top e доволно цврста  да ги издржи сите интензивни тренинзи, но сепак премногу удобна и тренди за секојдневно носење.

• Не се лизга
• Одлично лепи во половината
• Супер растеглив материјал
• Апсорбирачка моќ
• Ултра-модерен стајлинг
• Не се проѕира

Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.