Brown Luxe Seamless Bra
Brown Luxe Seamless Bra
Brown Luxe Seamless Bra
Brown Luxe Seamless Bra

Brown Luxe Seamless Bra

Регуларна цена1,290 ден
/
Големина
  • На залиха, подготвени за достава
  • Брза достава низ цела Македонија
Seamless маичка за движења без никакви ограничувања.

Со своите беспрекорни контури и детали за обликување, нашата нова Brown Luxe маичка ве оддржува мотивирани и самоуверени во текот на целиот тренинг. Извонредното вклопување и неверојатно високата удобност ги редефинираат вашите тренинзи и искуства.

Изработени од супер нежен, пријатен материјал што совршено се обликува според вашето тело и ви дава чувство на втора кожа.

  • Флексибилност во 4 насоки
  • Премиум материјал
  • Уникатни бои
  • Апсорбирачка моќ

Состав: 95% Микро Полиамид, 5% Еластин

Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.