Black Tiger Хеланки
Black Tiger Хеланки
Black Tiger Хеланки
Black Tiger Хеланки

Black Tiger Хеланки

Регуларна цена1,650 ден
/
Големина
  • Останати се уште само неколку парчиња
  • Брза достава низ цела Македонија

Искусете го најсилниот, актуелен и најбаран принт оваа сезона.

Носењето на нашите Black Tiger хеланки ќе направи да изгледате одлично, моќно и жестоко каде и да се појавите.

Black Tiger хеланките се дизајнирани да ги истакнат вашите неверојатни облини па затоа ќе се чувствувате сигурно во нив кога и да ги облечете!

Изработени од супер нежен, пријатен материјал совршено се обликуваат според вашето тело и ви даваат чувство на втора кожа.  Благодарение на високиот струк и на еластичната лента на половината, не чувствувате никаков притисок врз абдоменот а воедно го собира и го израмнува.

Флексибилната структура на ткаенината обезбедува максимална природна подвижност.

Овие хеланки ќе ви ја овозможат потребната удобност и ќе се погрижат вашиот изглед да биде беспрекорен. На ниту еден женски ормар не би смеело да му недостига ова одлично парче облека.

Инвестирајте во квалитетен модел кој ќе го носите неколку сезони.

Совршени за јога, фитнес, танц, вежбање и секојдневно носење.

Моделот на фотографијата носи величина М.

Димензии на моделот од фотографијата:

Висина: 1.78m / Гради: 86cm / Половина: 63cm / Колкови: 98cm

Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.