Black Sweatpants
Black Sweatpants
Black Sweatpants
Black Sweatpants
Black Sweatpants

Black Sweatpants

Регуларна цена 1,350 ден Цена на попуст945 ден
/
Големина
  • На залиха, подготвени за достава
  • Брза достава низ цела Македонија

Удобноста секогаш на прво место.

Нова линија на тренерки создадени за вистинско уживање во секој миг од вашиот ден.

Изработени од најквалитетен памук во комбинација со полиестер и ликра што не дозволува развлекување. 

Достапни во повеќе бои.

  • Висок струк
  • Не ја губат формата и бојата
  • Скриени врвки
  • Џебови за складирање
  • Меки и еластични 
Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.