Black Luxe Seamless Хеланки
Black Luxe Seamless Хеланки
Black Luxe Seamless Хеланки
Black Luxe Seamless Хеланки
Black Luxe Seamless Хеланки

Black Luxe Seamless Хеланки

Регуларна цена 1,800 ден Цена на попуст1,260 ден
/
Големина
  • Останати се уште само неколку парчиња
  • Брза достава низ цела Македонија
Почувствувај ја удобноста и екслузивноста на нашите нови Black Luxe Seamless Хеланки.

Изработени од супер нежен, пријатен материјал што совршено се обликува според вашето тело и ви дава чувство на втора кожа. Со посветено посебно внимание и кон најситниот детал, ви гарантираме дека овие хеланки ќе ги исполнат сите ваши очекувања.
  • Висок струк и еластична лента на половината која го израмнува абдоменот
  • Флексибилност во 4 насоки
  • Премиум материјал
  • Уникатни бои
  • Апсорбирачка моќ
  • Squat tested

Состав: 95% Полиамид, 5% Еластин

Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.