Black Panther Biker Shorts
Black Panther Biker Shorts
Black Panther Biker Shorts
Black Panther Biker Shorts
Black Panther Biker Shorts
Black Panther Biker Shorts

Black Panther Biker Shorts

Регуларна цена1,190 ден
/
Големина
  • На залиха, подготвени за достава
  • Брза достава низ цела Македонија

Пронајдете ја вашата храброст и инспирација во овие уникатни Push Up бициклисти со шарата на мистичниот Црн Пантер.

Одличен баланс на природна убавина и неоспорива моќ.

Овие бициклисти се доволно цврсти да го издржат и најтешкиот тренинг, а исто така и премногу cozy за одмарање на лабав ден.

Високиот квалитет на ткаенината ја отстранува вишокот на влага од вашето тело. Со својата апсорпција на пот и функција за брзо сушење ве прави да се чуствувате пријатно за време на спортувањето (или цел ден).

Изгледајте моќно и софистицирано каде и да се појавите.

  • Висок струк
  • Премиум материјал
  • Еластична лента на половината
  • Реалистичен дизајн на Црн Пантер
  • Апсорбирачка моќ
  • Растегливост во 4 насоки
Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.