Black 1 Shoulder Crop Top
Black 1 Shoulder Crop Top
Black 1 Shoulder Crop Top
Black 1 Shoulder Crop Top
Black 1 Shoulder Crop Top

Black 1 Shoulder Crop Top

Регуларна цена 1,000 ден Цена на попуст700 ден
/
Големина
  • На залиха, подготвени за достава
  • Брза достава низ цела Македонија

Оваа маичка со една рамка е се што ви треба за одличен изглед. Изработена од многу мек материјал што дише и се обликува совршено според вашето тело.

Широката и еластична рамка околу половината нуди одлична поддршка и флексибилност во текот на вашето трчање, јога сесија, танцување или пак релаксирање.

  • Одлична за секаков вид на тренинг
  • Само додадете обични фармерки и патики и спремни сте за вашата дневна шема.
  • Не се лизга
  • Апсорбирачка моќ
  • Не се проѕира
  • Достапна во повеќе бои

 

Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.