Bang Bang
Bang Bang
Bang Bang
Bang Bang
Bang Bang
Bang Bang

Bang Bang

Регуларна цена1,300 ден
/
Големина
  • На залиха, подготвени за достава
  • Брза достава низ цела Македонија

Додајте нота на гламур во вашиот спортски изглед со "Bang Bang 💥" хеланките.

Црни хеланки со бели детали и Bang Bang натпис. 

Перфектни за секаков вид на тренинг и прошетки во природа/парк.

Маичката се купува посебно. Кликнете на Мени, потоа Каталог и одберете Маички. На вас останува да ја најдете вашата омилена за да комплетирате совршен сет.

Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.