Navy Blue Glam
Navy Blue Glam
Navy Blue Glam
Navy Blue Glam
Navy Blue Glam

Navy Blue Glam

Регуларна цена 1,550 ден Цена на попуст930 ден
/
Големина
  • На залиха, подготвени за достава
  • Брза достава низ цела Македонија

Удобни, цврсти и пред се модерни! Ова се нашите најнови Navy Blue Glam хеланки со нов дизајн создаден за да ве одвои од останатите. Беспрекорна удобност, совршеност, дизајн и највисок квалитет.

Navy Blue Glam хеланките се вашиот прв избор за балансирен изглед и балансиран живот.

Балансот е вграден во секој аспект на овој дизајн - со комбинацијата на мат и сјај, удобност и издржливост, модерно и едноставно.

Со Navy Blue Glam хеланките вие ќе бидете Trendy и без да го жртвувате комфортот на вашето тело. 

  • Висок струк и еластична лента на половината која го израмнува абдоменот
  • Премиум материјал
  • Апсорбирачка моќ
  • Растегливост во 4 насоки
  • Squat tested
Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.