Lilac Elegance Silhouette
Lilac Elegance Silhouette
Lilac Elegance Silhouette
Lilac Elegance Silhouette
Lilac Elegance Silhouette
Lilac Elegance Silhouette

Lilac Elegance Silhouette

Регуларна цена1,450 ден
/
Големина
  • Останати се уште само неколку парчиња
  • Брза достава низ цела Македонија

Сакате да изгледате модерно, но сепак да го задржите спортскиот стил?

Тогаш Lilac моделот од Elegance Silhouette колекцијата е токму тоа што го барате!

Нежна виолетова боја која што одговара со секаков аутфит!

Squat-тестирани, растегливи и многу многу меки.

Маичката се купува посебно. Кликнете на Мени, потоа Каталог и одберете Маички. На вас останува да ја најдете вашата омилена за да комплетирате совршен сет.

Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.